Výklady a konzultace

Nepotřebujete se pročítat tímto webem - vše o vás a vašem způsobu rozhodování se dozvíte z Písemného rozboru či Základního výkladu.

Formulář pro objednání výkladů naleznete níže.

Písemný rozbor

Písemný rozbor vám představí vás samé tak, jak jste se dosud nikdy neviděli. Popíše vaše hlavní dary a talenty a ideální způsob fungování a rozhodování. Získáte praktické tipy, jak tyto informace uplatnit v každodenním životě. Cena: 1.400 Kč  /  55 €


 

Základní výklad

Základní výklad navazuje na Písemný rozbor a přináší velmi osobní a ucelené uchopení vašeho vnitřního nastavení. Přináší nový pohled na vás a váš život život. Cena: 2.800 Kč / 112 € (neobsahuje cenu Písemného rozboru, který je nutný pro objednání výkladu).


 

Výklady pro děti

Human design je ideální právě pro děti. Je neocenitelnou pomocí při jejich výchově. Děti se rodí plně sami sebou a teprve vlivem prostředí se postupně vzdalují své pravé podstatě. Dozvíte se, jak je v jejich vývoji správně podpořit. Cena: 2.200 Kč / 88 € a 2.800 Kč / 112 € (30 a 45min)


 

Partnerský / vztahový výklad

Partnerský výklad vám ukáže jak být sám sebou ve vztahu s někým jiným a přitom respektovat individualitu a vzájemné rozdíly. Vztahové výklady se dělají nejen pro partnery, ale také mezi přáteli, obchodními partnery atd. Cena: 3.200 Kč  /  130 €


 

Návazné sezení / koučing

Koučing navazuje na Základní výklad. Nabízí podporu a nový náhled na řešení aktuálních životních situací v kontextu vašeho designu.
Cena: 2.800 Kč  112 € (při délce do 60 min)

Pro objednání prosím vyplňte následující informace a rodné údaje